Про бренд COCCINELLE (Італія)

Квінтесенція краси, гармонії, почуття міри - так із впевненістю можна сказати про відому італійську марку COCCINELLE, яка народилася в Пармі в 1978 році: її історія невіддільна від історії сім'ї Маццієрі, в її генах переплітаються смак і витонченість цього вишуканого міста мистецтв, яке пишається музичним генієм Джузеппе Верді та шедеврами Корреджо.

Поєднання істинно італійського коріння та заслуженого визнання у всьому світі, данина поваги до ремісничих традицій та постійне прагнення до новизни, органічне поєднання неповторного дизайну та максимальної зручності виробів: сумок, аксесуарів та взуття - це й є мова COCCINELLE, зрозуміла всім жінкам світу, завжди й всюди. Італійська душа, неповторний стиль, технології, що постійно вдосконалюються, в гармонійному поєднанні традицій та інновацій.

Будучи визнаним знавцем моди, COCCINELLE диктує модні тенденції, розвиваючи та підтримуючи ексклюзивні творчі співпраці.

Перш за все, це бренд, якому подобається догоджати жінкам, завойовуючи їхню довіру створенням ефектних та функціональних, стильних та пам'ятних сумок та аксесуарів.

Пріоритетним для марки COCCINELLE є увага до деталей на відповідальному етапі створення та розробки моделей. За кожним виробом "Made by COCCINELLE" стоять інтуїція, натхнення та компетентність команди професіоналів з Парми, що гарантують виробам компанії на всіх етапах виробництва від ескізу до готової продукції відповідність фірмовим стандартам якості.

Купити оригінальні сумки, гаманці, косметички, взуття та аксесуари італійського бренду COCCINELLE Ви можете у офіційного представника бренду в Україні - в мережі офіційних монобрендових бутиків COCCINELLE в Україні (м. Київ та м. Одеса) та мультибрендових бутиків L'AKMUS, а також в нашому інтернет-магазині iLAKMUS.com.

Але як же ж правильно вимовляти дещо складну для нас назву COCCINELLE? Дехто вимовляє її як "Кочінелі", "Коченелле", "Кочинелле", "Кучінелі", "Кочінель" чи навіть "Коксінель", але вірною є вимова "КочінЕллє" - саме так її вимовляють італійці.
Купити сумки Coccinelle