Догляд за виробами зі шкіри OLD

Різновиди шкіри

Теляча шкіра (відбиток шкіри лося)

Теляча шкіра, походження - Бразилія.

ДУБЛЕННЯ: шкірсировина, вичинену в Італії хромовим методом і оброблену фарбуванням пігментами. Обробка надає рівномірність і довговічність.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: напівблискучий і м'який на дотик. Шкірсировина характеризується природною зернистістю з ефектом апельсинової шкірки. Зернистість, пов'язана з природністю матеріалу, варіює від голови до хвостової частини шкіри.

Колір виглядає рівномірним завдяки здійсненої системі дублення.

Теляча шкіра - сап'яну

Шкіра з телячого спілка, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: спилок (з крупнозернистою шкіри) виготовляється в Італії шляхом хромового дублення і пропуску через верстати BYCAST, з попереднім покриттям поліуретаном. Потім шкіра просушується при кімнатній температурі і в завершенні на ній розпорошується фарба двох тонів c легким блиском.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: напівблискучий, рівномірний колір і малюнок; тверда і компактна на дотик.

ЗБЕРІГАННЯ ВИРОБІВ: уникайте використання мішків з ПВХ або іншого синтетичного матеріалу для зберігання сумок; контакт між сап'яну і нeйлоном може викликати плями на шкірі. Міграції кольору можуть статися і в результаті контакту з іншими кольоровими поверхнями.

Теляча шкіра - подвійний сап'яну

Шкіра з телячого спілка, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: шкірсировина, вичинена в Італії хромовим методом, який надає шкірі м'якість. Особливою є система BYCAST, яка застосовується як для поверхні, так і для виворітного боку. У цьому випадку шкіра обробляється за допомогою двох систем BYCAST матриці (з гумовим пресом); шкіра добре просочена водою і ворс не стає жорстким. Потім шкіра просушується при кімнатній температурі і в завершенні на ній розпорошується фарба двох тонів.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: напівблискучий, рівномірний малюнок і колір, який створює контраст з внутрішньою стороною вироби. Tверда і компактна на дотик.

Шкіра м'яка - яловка

Теляча шкіра, походження - Нова Зеландія.

ДУБЛЕННЯ: шкірсировина, вичинена в Італії хромовим методом c наступним рослинним додубліваніем, яке дозволяє отримати ворс, характерний для натурального шорний вироби.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: матова, на дотик схожий на шкіру для меблів. Наявність темних відтінків і прожилок слід розглядати як нормальну характеристику вироби.

Теляча шкіра - Саваж (з малюнком логотипу)

Теляча шкіра, походження - Нова Зеландія.

ДУБЛЕННЯ: шкірсировина, вичинена в Італії комбінованим методом. Наскрізне фарбування з подальшою обробкою аніліном. Легкість обробки надає шкірі прозорість і природність. Малюнок «логотип» друкується за допомогою гідродинамічних пресів.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: ворс на шкірі розташовується нерегулярно, що надає їй привабливого вигляду; легкий ефект природної зернистості апельсинової скоринки і м'якою на дотик, c розлученнями, що підсилюють глибину кольору.

З часом можливе потемніння шкіри (під впливом світла або тепла), що слід розглядати як її природне якість. Для чищення рекомендуємо використовувати м'яку суху тканину. Уникати кремів або будь-якого роду чистячих речовин.

Тонко вироблена теляча шкіра

Теляча шкіра, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: шкірсировина, вичинена в Італії хромовим методом; обробка та просушування надає шкірі компактність, a також дозволяє надати м'якість і стійку пористість.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: блискуча і гладка, м'яка і компактна на дотик.

Шкіра теляти

Шкіра з телячого спілка, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: спилок (з крупнозернистою шкіри) виготовляється в Італії шляхом хромового дублення і пропуску через верстати BYCAST, з попереднім покриттям поліуретаном; малюнок отриманий за допомогою нанесення відбитка з зображення на шліфувальному пристрої, який прибирають з нього після закінчення процедури. Там, де це має місце, ефект розмитого кольору отриманий за допомогою принтера з високою роздільною здатністю.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: напівблискуча, щільна і компактна на дотик.

Лакована шкіра

Теляча шкіра, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: спилок (з крупнозернистою шкіри) виготовляється в Італії шляхом хромового дублення і пропуску через верстати BYCAST, з попереднім покриттям поліуретаном. Потім шкіра просушується при кімнатній температурі.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: гладка, рівномірна і м'яка на дотик.

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБАМИ: уникати тривалого контакту з іншими лакованими поверхнями, особливо іншого кольору; виріб є особливо чутливим до впливу атмосферних явищ, прямих джерел тепла і світла. Не використовувати засоби, які містять алкоголь і агресивний зміст, а вибирати їх на основі води або воску, такі як для чищення скла або меблів.

Теляча шкіра (відбиток пітона)

Теляча шкіра, походження - Європа.

ДУБЛЕННЯ: шкіра оброблена методом хромування з фарбуванням, що проходить, попереднє гравірування здійснено за допомогою гідродинамічних пресів. Переміщення в дубильний барабан, при дуже високих температурах, і еластичність, отримана завдяки присутності хрому, надаючи виробу малюнок, схожий на луску пітона. Шкіру віджимають, залишають на просушку при кімнатній температурі і потім розгладжують і розмивають, що робить її м'якою на дотик.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: відбиток пітона, напівблискучий колір луски зі світло-темними прожилками, досягнутий внаслідок того, що зім'яло шкіри; м'яка і воскова на дотик.

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБАМИ: виріб є особливо чутливим до впливу атмосферних явищ, прямих джерел тепла і світла; при потраплянні на шкіру рідини потрібно негайно промокнути виріб м'якою сухою тканиною.

Для чищення рекомендуємо використовувати м'яку суху тканину. Уникати кремів або будь-якого роду чистячих речовин.

Догляд за сумками з шкіри

• Вологість може привести до утворення цвілі. Рекомендується зберігати виріб в сухому прохолодному місці, загорнувши його в спеціально призначену для цього тканину. Крім того, рекомендується наповнити сумку папером для кращого збереження її форми, залишаючи ремені зовні.

• Вологість може привести до утворення плям на виробах зі шкіри. У разі якщо виріб був намочити, просушіть його легкими тампонуючими рухами м'якої тканини і залиште в провітрюваному місці.

• Вироби зі шкіри не можна чистити водою, розчинниками або похідними продуктами. Вода і випаровування можуть привести до плям: як можна швидше висушіть виріб, хоча б під гарячим повітрям (звичайним феном) з відстані в 30 см.

• Не залишайте виріб в прямому контакті з іншого шкірою, пластиковими та /або нейлоновими пакетиками, які можуть змінити властивості виробу.

• Уникайте впливу інтенсивного світла або прямих джерел тепла з тим, щоб не виникали зміни кольору; непокрита шкіра при носінні зазвичай набуває з часом більш темний відтінок.

• Шовковиста і м'яка шкіра, не маючи остаточної обробки, при особливих умовах вологості, боїться контакту з матеріалами, схильними до линьки, така властивість залежить від виключної натуральності самої шкіри.

• Джинсові вироби можуть залишити слід на поверхні шкіри, особливо на світлих поверхнях.

• Уникайте надмірно навантажувати сумку, це може привести до деформації виробу, пошкодження деталей або металевих частин.

Сумки з нейлону або тканини

• Уникайте залишати поблизу джерел тепла або використовувати при високій температурі.

• Уникайте користуватися розчинниками або будь-якими похідними продуктами для чищення.

• Вироби, виготовлені з тканини і шкіри, не миються зануренням у воду, оскільки деталі зі шкіри та внутрішнє кріплення не є водостійкими, але для частин з тканини можна використовувати вологу губку з нейтральним милом.

• Сумки з тканини білого кольору або стриманих відтінків можуть з часом змінити свій колір.

• Сумки з тканини можуть втрачати колір при контакті з предметами одягу. Втрата кольору може відбуватися і з деталями виробу, зробленими зі шкіри.

• Виріб рекомендується зберігати в сухому прохолодному місці, загорнувши його в спеціально призначену для цього тканину, яка поставляється разом з виробом. Крім того, рекомендується наповнити сумку папером для кращого збереження її форми, залишаючи ремені зовні.

• Уникайте надмірно навантажувати сумку, це може привести до деформації виробу, пошкодження деталей або металевих частин.

Чистка виробів

Для чищення рекомендується використовувати м'яку тканину, злегка зволожену універсальним миючим засобом Universal Cleaner або захисним кремом Leather Protection Cream (слідувати наведеним нижче інструкціям).

UNIVERSAL CLEANER – ІНСТРУКЦІЇ:

• Це засіб для чищення призначене для чищення будь-яких сумок і аксесуарів з пігментованою шкіри.

• Не можна застосовувати для чищення шкіри нубук, замші і лакованої шкіри.

• Інструкція по застосуванню:

1. ретельно збовтати флакон перед використанням;

2. перш ніж почати застосування засобу, проведіть тест на внутрішній частині виробу;

3. невелика кількість миючого засобу Universal Cleaner помістити на губку і розподілити його м'якими Круговими рухами по поверхні забрудненої шкіри;

4. видалити надлишок піни і бруд, що відокремився за допомогою промокального паперу (типу Scottex);

5. просушити чистою сухою тканиною або дати повністю просохнути.

• Зберігати при кімнатній температурі і тримати подалі від дітей.

LEATHER PROTECTION CREAM – ІНСТРУКЦІЇ:

• Цей засіб має живильні і захисні властивості для сумок і аксесуарів з анілінової і пигментированної шкіри. Прекрасно захищає від бруду і від будь-яких плям.

• Захищає також від жирових слідів, що залишаються шкірою рук, від слідів повсякденного користування, від слідів поту.

• Не можна застосовувати для чищення шкіри нубук, замші і лакованої шкіри.

• Інструкція по застосуванню:

1. ретельно збовтати флакон перед використанням;

2. перш ніж почати застосування засобу, проведіть тест на внутрішній частині вироби;

3. скропити невелику кількість миючого засобу Leather Protection Cream на м'яку чисту тканину, злегка промасажувати поверхню шкіри. Двічі провести цю процедуру в тих місцях, які найчастіше піддаються забрудненню, наприклад, ручки, зовнішня частина основи сумки і т.д.;

4. залишити висохнути на 30 хвилин;

5. якщо необхідно, злегка лакувати шкіру м'якою сухою тканиною.

• Зберігати при кімнатній температурі і тримати подалі від дітей.

Перелік виробів зі шкіри, які НЕ МОЖНА обробляти ЧИСТЯЧИМ ЗАСОБОМ і КРЕМОМ:

• Теляча шкіра - Саваж (з малюнком логотипу)

• Теляча шкіра відбиток пітона

Нагадуємо, що тканини НЕ МОЖНА обробляти ЧИСТЯЧИМ ЗАСОБОМ і КРЕМОМ!