Квінтесенція краси, гармонії, почуття міри - так з упевненістю можна сказати про відому італійську марку COCCINELLE, яка народилася в Пармі в 1978 році: її історія невіддільна від історії сім'ї Мацціері, в її генах переплітаються смак і витонченість цього вишуканого міста мистецтв, яке пишається музичним генієм Джузеппе Верді та шедеврами Корреджо.

Поєднання істинно італійських коренів і заслуженого визнання у всьому світі, данина поваги до ремісничих традицій і постійне прагнення до новизни, органічне поєднання неповторного дизайну і максимальної зручності виробів: сумок, аксесуарів і взуття - це і є мова COCCINELLE , зрозуміла всім жінкам світу, завжди і всюди. Італійська душа, неповторний стиль, технології, що постійно удосконалюються, в гармонійному поєднанні традицій і інновацій.

Будучи визнаним знавцем моди, COCCINELLE диктує модні тенденції, розвиваючи і підтримуючи ексклюзивні творчі співпраці.

Перш за все, це бренд, якому подобається догоджати жінкам, завойовуючи їхню довіру створенням ефектних і функціональних, стильних і пам'ятних сумок і аксесуарів.

Пріоритетним для марки COCCINELLE pan> є увага до деталей на відповідальному етапі створення і розробки моделей. За кожним виробом "Made by COCCINELLE" стоять інтуїція, натхнення і компетентність команди професіоналів з Парми, що гарантують виробам компанії на всіх етапах виробництва від ескізу до готової продукції відповідність фірмовим стандартам якості.